Basınçlı Yıkama Makineleri

Avcılar, Bahçeşehir, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt bölgelerinde Nilfisk Basınçlı yıkama makinelerinin tamir, yedek parça ve servis işlemleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Aşağıdaki telefon numaralarından veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

0212 694 73 91 | 0212 593 55 24 | info@zenginteknik.com

Basınçlı Yıkama Makinesi Modelleri

C120.3-6, E130 2-8E130.2-8 AUSE130.2-9 P X-TRA, E130.2-9 X-TRA EUE130.2-10 X-TRA EUE130.2-9 PAD X-TRA EU, P150.2-10 EUP150.2-10 X-TRA UK

C 120.3

C 120.3 düşük sıklıktaki tüm dış mekan temizlik işleri için idealdir. Tüm standart aksesuarların kolay muhafazasını sağlayan bir taşıma arabasına sahiptir. Bu modelin ayrıca 1800W motorlu max. 125 bar varyantı da mevcuttur.

C 120.3 üstün hareket kabiliyeti ve esneklik sunar. Yüksek performanslı bir ergonomik basınçlı yıkama makinası isteyen herkes için mükemmel bir çözümdür. Click&Clean (C&C) nozul sistemi ile nozul değişimi çabuk ve kolaydır ve standart Nilfisk kuplajı ile geniş Nilfisk aksesuar gamına uyum sağlar.

Güvenilir aluminyum pompa Basınç regülasyonu Click&Clean (C&C) nozul sistemi ile çabuk ve kolay nozul değişimi Otomatik açma-kapama Hafif ve kullanımı kolay Çabuk kuplaj için sap ve fırdöndülü hortum Hortum ve kablo muhafazası için kanca

E 130.2

E 130.2, iyi bir performans seviyesinin yanısıra, yüksek seviyede konfor ve esneklik sunan kullanıcı dostu bir ev tipi basınçlı yıkama makinasıdır.

Evdeki orta-yüksek sıklıktaki her çeşit temizlik işleri için idealdir. Dik ve ergonomik tasarımı ve ekstra taşıma sapı ile E 130.2 geniş hareket kabiliyetine sahiptir. Muhafaza opsiyonları Click&Clean (C&C) otomatik fırça ya da döner fırça muhafazasını da kapsar. Ürünün yüksekliği iyi bir ergonomi sağlar. Click & Clean (C&C) nozul sistemi kolay ve hızlı nozul değişimi sağlar. Standart Nilfisk süngülü kuplajı, Nilfisk ev tipi aksesuar gamına uyum sağlar. Güvenilir ve dayanıklı bir motor ürün standardıdır. Makina, ayrı bir duvar kancası ile duvarda muhafaza edilebilir.

Güvenilir aluminyum pompa Yüksek hareket imkanı için taşıma arabası Tabanca, nozul ve köpük püskürtücüsü muhafazası Hortum ve elektrik kablosu için entegre muhafaza Basınç regülasyonu CLICK & CLEAN (C&C) (bas-temizle) sistemi ile kolay ve hızlı nozul değişimi Otomatik başlatma/durdurma Uzun sapı ile rahat çalışma pozisyonu Sağlam ve güçlü tasarım Motor pompa ünitesindeki lastik süspansiyon ile sağlanan ses yalıtımı Ayrı bir duvar kancası ile sabit bir çözüm olarak kullanılabilir.

P 150.2

Her türlü uygulamada güvenilir, etkin ve güçlü sonuç almak için sağlam ve dayanıklı basınçlı yıkama makinesidir. Araçlarınızın temizliği kadar, bahçe mobilyalarınız ve çevresi, yüzme havuzu, bot gibi her türlü ekipmanın temizliği yapılır.

P 150.2 en iyisini ve en sağlam ekipmanı isteyenler için inanılmaz bir basınçlı yıkama makinesidir. Kumlama, zemin yıkama, ya da karavan yıkama gibi çok farklı uygulamaları dahi kolaylıkla yapabilen farklı aksesuarları ile her türlü temizliğin üstesinden gelir.

Pirinç silindir kafası Kolay depolama için ayarlanabilir teleskobik tutma kolu Her türlü zeminde mobilite sağlayan yapı ve büyük tekerlekler Basınç ayarı Eli yormayan yumuşak kabza Deterjan dosajı yapabilen dahili deterjan sistemi ve ekstra uzun deterjan emiş hortumu Sağlıklı çalışma sağlayan uzun lans 10 metre basınç hortumu